DORUČENÍ ZDARMA A Vrácení ZDARMA na VŠECHNY OBJEDNÁVKY
Home    Přihlásit   
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Zavázali jsme se k vaší plné spokojenosti. Vrátí nebo výměny jsou povoleny za předpokladu, že zákazník zakoupil výrobek přes náš e-mailovou objednávku, call centra nebo webové stránky a je to do 15 dnů od původního data vystavení faktury.

Před vrácením zboží, kontaktujte nás nejprve diskutovat problémy, které mají 90% času jsme schopni vyřešit tento problém, aniž by bylo nutné nic posílat zpět.


Reklamační řád

Všechny položky poslán zpět do nás musí být v původním stavu, tj. Není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. Znečištěné předměty budou vráceny zákazníkovi, bez vyhodnocení.

Nechceme pokrýt přepravní náklady výnosy nebo výměn správném pořadí balíčku, budete zodpovědný za náklady na poštovné a balné. Navíc, všechny druhy balení by měly být zaslány prostřednictvím Trackable metodou, jako US Mail potvrzení o jejich doručení, UPS, nebo Federal Express. nejsme zodpovědní za balíky ztracené v tranzitu.

Všichni vrátili zboží by měla být zaslána na doručovací adresa vám e-mail. Jakmile obdržíme položky zpět, budeme dodávat svoji požadovanou směnného položky zpět k vám bez nabíjení žádné dodatečné přepravní poplatky.

Jakmile obdržíme vaši návratnosti, prosím trvat až 5 pracovních dnů k dokončení vrácení nebo výměnu.


výměny

Budeme akceptovat výměnu za nesprávné velikosti nebo barvy do 15 dnů od původního data vystavení faktury. Prosím kontaktujte nás s vaší ID zakázky a jeden z členů našeho týmu pomůže you.If byste chtěli vyměnit položky k jiným stylem, měli byste vrátit položky na vrácení peněz (podle návratové politiky) a novou objednávku pro styl dáváte přednost.

Musíte nás kontaktovat před odesláním položky zpět. Všechny položky poslán zpět do nás musí být v původním stavu, tj. Není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. Opotřebované nebo špinavé předměty budou vráceny zpět k vám.

Nechceme pokrýt přepravní náklady výměn, budete zodpovědný za zpáteční poštovné a za poštovné a balné náklady na dopravu zasílané položky zpět k vám. Doporučujeme, abyste přidat měření a pojištění při odesílání položek k nám pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být odpovědný za ztrátu zásilky. Poštovného a balného poplatky jsou nevratné.

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky je nutno požádat před byla odeslána objednávka. Způsobí, že zpracováváme všechny objednávky tak rychle, jak je to možné během 24-48 hodin po umístění objednávky, takže nejsme vždy schopni zrušit objednávku poté, co je umístěn. Doufám, že můžete chápat v tomto klíčovém bodě. Za požaduje po pořadí již odeslal bude nakládáno v souladu s našimi návratové politiky.

POZNÁMKA:
Pro následující stav, nemůžeme vám vrácení nebo výměnu. Upřímně doufám, že můžete věnovat pozornost k tomuto bodu.
Za prvé, pokud se zobrazí vaše položky, zjistíte se vám nelíbí styl a chtěli udělat změnu. V tomto stavu, nemůžeme vám výměnu.
Za druhé, pokud budeme opravdu dodat položky podle velikosti, barvy a dodací adresu, kterou jste zadali pro nás, nemůžeme vám návrat jeden. Tak si vybrat správnou velikost a barvu, kterou potřebujete a dá nám správnou dodací adresu.
Za třetí, pokud položky jsou poškozeny lidské činnosti nebo vnějšími faktory, nejsme zodpovědní za výměnu.
Copyright © 2021 www.skatetopankytenisky.cz - Tréninková Obuv.